close
چت روم
آزمون خودشناسی
عضویت
Rss
کانال تلگرام (Telegram) سایت را می پسندید؟


ads
   قوی و پر انرژی هستید یا ضعیف و کم تحرک؟!


بازدیدها: 1023
شناسه مطلب: 772

نوشته: لورا مک تاویش


قوی و پر انرژی هستید یا ضعیف و کم تحرک؟!


حتماً تا کنون به افرادی برخورده اید که در تمام طول روز مشغول دویدن و انجام کارهای مختلف هستند و شب هنگام نیز به قدری پرانرژی اند که می توانند یک میهمانی دوستانه را در منزل خود، میزبان باشند!

برعکس؛ بسیاری دیگر از اشخاص نیز هستند که همیشه نیاز دارند یک منبع انرژی دیگر، آنها را پر از حیات و انرژی کند؛ در غیر این صورت همانند موجودی متحرک، فقط به کارهای روزانه و معمولی خود می پردازند و دیگر دل و دماغ هیچ کاری را ندارند!
شما جزو کدام دسته از این افراد هستید؟! با ما آزمون زیر را انجام دهید تا دریابید که آیا همیشه پرانرژی و فعال هستید یا نیاز به موتوری گرم کننده و محرک برای انجام کارهای روزمره خود دارید؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: سه شنبه 11 مهر 1391
   احساس ناکامی و افسردگی در شما تا چه میزان است؟!


بازدیدها: 894
شناسه مطلب: 131

نوشته: سامی برانیور


احساس ناکامی و افسردگی در شما تا چه میزان است؟!


افسردگی دارای جلوه های گوناگونی است که افراد به آسانی از تشخیص آن غافل می شوند. این اختلال دارای طیف وسیعی از نشانه ها از قبیل سردرد، یبوست، کم شدن اشتها، کمردرد و خستگی مزمن است. این تست به شما در شناخت این مهم یاری می کند.
در این پرسشنامه 11 سؤال مطرح و هر سؤال از چهار عبارت تشکیل شده است. هر یک از این عبارتها در هر سؤال، بیان کننده حالتی از شخص است. شما باید عبارتهای هر گروه را به ترتیب و با دقت بخوانید. سپس در هر گروه عبارتی را انتخاب کنید که بهتر از همه، طرز احساس کنونی شما را بیان می کند. یعنی آنچه را که دوست دارید هم اکنون احساس کنید. چنانچه در هر سؤال، بیش از یک عبارت را وصف خود می دانید، سعی کنید عبارتی را که ممکن است بیشتر درباره شما صادق باشد، انتخاب کنید. اگر از بین دو یا چند عبارت مربوط به یک گروه نتوانستید انتخابی صورت دهید، به حدس و گمان متوسل شوید و هیچ سؤالی را بدون پاسخ نگذارید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: جمعه 5 خرداد 1391
   تا چه حد به توان و کارآیی خود ایمان دارید؟


بازدیدها: 575
شناسه مطلب: 129

نوشته: ماریا تیراسون


تا چه حد به توان و کارآیی خود ایمان دارید؟


آیا تصور می کنید توان شناخت وسیله ای کوچک را داشته باشید؟ آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید بسیاری از چیزهایی را که از بیرون تهیه می کنید، ممکن است با کمی تلاش در خانه و به کمک دیگران، بتوان ساخت؟
آیا می توانید با یک سرماخوردگی ویروسی به راحتی کنار بیایید؟ یا اینکه با آن مثل یک بیماری خاص رفتار کرده و دو - سه روز به خود مرخصی داده و در خانه استراحت می کنید؟ بسیاری از مردم در این گونه موارد، ضعیف عمل می کنند و برخی دیگر نیز برعکس با توان و قدرتی عظیم با مسائل و مشکلات رو به رو می شوند. آزمون زیر را با ما انجام دهید تا دریابید شما جزو کدام دسته هستید؟ به هر سؤال پاسخ مثبت یا منفی دهید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: پنجشنبه 4 خرداد 1391
   تا چه حد موفق هستید؟


بازدیدها: 639
شناسه مطلب: 127

نوشته: تارا مک وین


تا چه حد موفق هستید؟


بسیاری از مردم معتقدند که زندگی بدون برنامه ریزی نمی تواند چندان آینده درخشانی داشته باشد. این نکته شاید در بیشتر موارد درست باشد، اما در این برنامه ریزی، قابلیت های انسانی، توانایی، مهارتها، پشتکار و استقامت فردی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


نویسنده: ساسان | تاریخ: پنجشنبه 4 خرداد 1391
   قوه تخیل شما در چه حد است؟!


بازدیدها: 869
شناسه مطلب: 125

نوشته: مدیا بولتون


قوه تخیل شما در چه حد است؟!


اگر تاکنون قوه تخیل خود را آزمایش نکرده اید و یا اگر کرده اید، باز هم می خواهید این کار را انجام دهید، بد نیست که آزمون زیر را با ما انجام دهید. آزمونهای دانشگاهی که می توانند قوه تخیل شما را ارزیابی کنند و تصویر درستی را از این قوه ذهنی در اختیارتان قرار دهند.


نویسنده: ساسان | تاریخ: چهارشنبه 3 خرداد 1391
   نمره اعصاب شما چند است؟


بازدیدها: 942
شناسه مطلب: 123

نوشته: ژئووا رالین


نمره اعصاب شما چند است؟


واقعاً اگر بخواهید به خودتان نمره ای برای اعصابتان بدهید، چند می دهید؟! به سؤالات زیر پاسخ دهید، مجموع نمراتتان را حساب کنید تا بفهمید که آیا شما از آن آدمهایی هستید که زیر فشارهای زندگی به هم می ریزند و تسلیم می شوند یا اینکه با صبر و اعتماد به نفس، در برابر مشکلات زندگی مقاومت می کنید و می ایستید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: چهارشنبه 3 خرداد 1391
   شبها چه ساعتی می خوابید؟


بازدیدها: 619
شناسه مطلب: 121

نوشته: بابارا گیلاد. ری


شبها چه ساعتی می خوابید؟


آیا شبها زود می خوابید یا دیر؟ تا چه حد می توانید خود را شبها بیدار نگه داشته و مشغول کار باشید؟ بسیاری از مردم تا پاسی از شب، بیدارند و نمی توانند به بستر بروند. برخی این را یک بیماری می دانند و برخی دیگر، نوعی حسن که می توانند از آن برای مطالعه و تحقیق به خاطر سکوت زیبایش استفاده بهینه کنند. شما چطور؟ آیا شبها دیر می خوابید؟ سؤالات زیر را پاسخ دهید تا دریابید که چگونه فردی در این زمینه هستید؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: چهارشنبه 3 خرداد 1391
   می توانید «نه» بگویید؟


بازدیدها: 532
شناسه مطلب: 119

نوشته: سارا مک دین


می توانید «نه» بگویید؟


آیا فردی تأثیرپذیر هستید که به سهولت تحت تأثیر دیگران قرار می گیرید؟ آیا وقتی قصد دارید «نه» بگویید، بی اختیار «بله» می گویید؟ آیا از ترس ناراحت کردن دیگران یا جر و بحث با آنها از ابراز عقیده خودداری می کنید؟
با پاسخگویی به سؤال های زیر می توانید میزان جرأت و جسارت خود را محک بزنید.
تذکر: برای پاسخ به سؤالات زیر می توانید از سه گزینه: الف: بله، همیشه، ب: گاهی اوقات، ج: خیر، هرگز استفاده کنید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: سه شنبه 2 خرداد 1391
   جرأت و جسارت شما تا چه اندازه است؟!


بازدیدها: 641
شناسه مطلب: 117

نوشته: آن ماری ریزوواک


جرأت و جسارت شما تا چه اندازه است؟!


جسارت به معنای پر رویی و گستاخی نیست و حتی به معنای اعتماد به نفس بالا هم نیست! بلکه به معنی بهترین عملکرد در وضعیت بحرانی است و این رفتار باید به نحوی باشد که انسان متضرر نشود!
در اینجا پنج سؤال وجود دارد که هر کدام دارای پنج گزینه است و شما باید هر یک از سؤالات را برحسب عملکرد خودتان پاسخ دهید و برای هر سؤال، یک گزینه را انتخاب کنید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: سه شنبه 2 خرداد 1391
   آیا وسواس دارید؟!


بازدیدها: 528
شناسه مطلب: 115

نوشته: روزالین یک ماری


آیا وسواس دارید؟!


بیماری «وسواس» از آن نوع بیماری های خاص است که به رغم آنکه در ظاهر، چیزی از خود نشان نمی دهد، اما می تواند انسان را کلافه کرده و یک زندگی را از بین ببرد! وسواس انواع مختلف دارد و در بهترین حالت، زمانی که فرد به بیماری خود پی برد، باید سریعاً تحت درمان قرار بگیرد!
روی دیگر سکه در خصوص مواردی است که به نظر عادی می آید، ولی به لحاظ فکری نشان می دهد که فرد، دچار وسواس است. در این آزمون می خواهیم بدانیم که وسواس داریم یا خیر.
ابتدا سؤال ما را بخوانید و بدون لحظه ای درنگ، اولین جوابی را که به ذهنتان خطور می کند، با بله یا خیر، مشخص کنید. در پایان، تعداد پاسخهای مثبت یا منفی خود را شمرده و ببینید وسواس دارید یا خیر؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: دوشنبه 1 خرداد 1391
   مصمم و با اراده یا...؟


بازدیدها: 409
شناسه مطلب: 113

نوشته: سارا رولیند


مصمم و با اراده یا...؟


آیا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید که می توانید کاری را از نو شروع کنید و از شکست نهراسید، مثلاً شهر زادگاه خود را به دنبال یافتن کاری بهتر و پر درآمدتر ترک کرده و به تنهایی زندگی کنید؟ آیا برای انجام هر کاری دو دل و مرددید یا عزم خود را جزم می کنید؟
آزمون زیر را انجام دهید تا دریابید چگونه فردی هستید؟ مصمم و با اراده یا...؟


نویسنده: ساسان | تاریخ: دوشنبه 1 خرداد 1391
   خود و دیگران را چقدر درک می کنید؟!


بازدیدها: 591
شناسه مطلب: 111

نوشته: آنا مک برگر


خود و دیگران را چقدر درک می کنید؟!


«EQ» یا «Emotional Intelligence» همان طور که از نامش پیداست، به معنای «درک عاطفی» و یا به اصطلاح «شعور حسی» است. در واقع، این لفظ به آن دسته از عوامل موفقیت زا در فرد اطلاق می شود که از لحاظ حسی و شخصیتی به بلوغ و تکامل رسیده باشند. این نوع حس بر تأثیر احساس در توانایی برون نگری ما و نیز درک خود و دیگران تأکید دارد. برای اینکه از میزان این حس در خودتان آگاهی یابید، به پرسشهای زیر پاسخ دهید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: دوشنبه 1 خرداد 1391
   میزان استرس شما در محیط کار چقدر است؟!


بازدیدها: 466
شناسه مطلب: 109

نوشته: روزالین مروال


میزان استرس شما در محیط کار چقدر است؟!


استرس، نوعی حالت درونی است که می تواند زمینه ساز بیماری های گوناگون باشد و حتی یک سازمان و کارمندانش را تحت تأثیر قرار دهد. اولین شکل غلبه بر استرس، تشخیص اینکه استرس یک مشکل است، گامی حیاتی به سوی کاهش آن است. شما می توانید با پاسخ به آزمون زیر، نزدیک ترین گزینه به تجربه خود را علامت بزنید و تا حدودی به میزان استرس خود پی ببرید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: یکشنبه 31 ارديبهشت 1391
   تا چه اندازه اعتماد به نفس دارید؟


بازدیدها: 541
شناسه مطلب: 107

نوشته: برنا بارنیه


تا چه اندازه اعتماد به نفس دارید؟


به نظر روان شناسی به نام «آدلر»، احساس حقارت و خود کم بینی غالباً می تواند به حس تلافی جویانه و جبران منتهی شود. این تلافی می تواند شکل های مختلفی داشته باشد و... اساتید روان شناسی بر این عقیده اند که با بهبود اعتماد به نفس، شخص می تواند بر این احساس حقارت غلبه کند.
این آزمون در زمینه شناخت خود و تقویت اعتماد به نفس تنظیم شده است. جملات زیر را به دقت بخوانید و در قسمت پاسخ ها، آنچه را که در مورد هر مسأله فکر می کنید، علامت بزنید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: یکشنبه 31 ارديبهشت 1391
   آیا از انگیزه کافی برای موفقیت برخوردارید؟!


بازدیدها: 422
شناسه مطلب: 105

نوشته: آلن وودی


آیا از انگیزه کافی برای موفقیت برخوردارید؟!


انرژی لازمه ادامه حیات است و برخورداری از انرژی ذهنی و جسمانی کافی، می تواند عملکرد افراد را در زمینه های مختلف بهبود بخشد. به عقیده روان شناسان، بسیاری از افراد به علت نداشتن انرژی کافی ذهنی یا فیزیکی، قادر نیستند به خوبی فعالیت ها و کارهای روزانه خود را انجام دهند و به همین دلیل از دستیابی به اهداف مورد نظر خود، باز می مانند. این در حالی است که از علت واقعی آن بی خبرند و شکست های پیاپی خود را به عواملی مانند بدشانسی و بدبیاری نسبت داده و انگیزه ادامه دادن را از دست می دهند.
شما جزو کدام دسته از افراد هستید؟ با پاسخگویی به سؤالات زیر، می توانید از سطح انگیزه و انرژی خود برای موفقیت آگاه شوید و نقاط ضعفتان را برطرف سازید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: شنبه 30 ارديبهشت 1391
   آیا تکامل گرا هستید؟!


بازدیدها: 452
شناسه مطلب: 103

نوشته: دانیل ترنر


آیا تکامل گرا هستید؟!


تصور کنید پروژه جدیدی را در محل کارتان آغاز کرده اید یا قصد دارید کمد لباس خود را مرتب کنید. آیا به خود می گویید: «باید کار را بسیار خوب و تمام و کمال انجام دهم؟» یا نه، ممکن است در نیمه راه، اتفاقی مانع تکمیل کار گردد؟! مسلماً نه! هیچ کس نمی تواند به خود بیاید که می تواند در حد کمال، کاری را انجام دهد. شاید از این رو که حد کمال در هر زمینه کاری مفهوم و معنایی خاص دارد!
حال آزمون زیر را با ما انجام دهید تا دریابید تحت شرایط خاص، چه عکس العمل هایی از خود نشان می دهید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: شنبه 30 ارديبهشت 1391
   آیا طرز رفتار درست با نامزدتان را آموخته اید؟!


بازدیدها: 696
شناسه مطلب: 101

نوشته: ماریا جفرسون


آیا طرز رفتار درست با نامزدتان را آموخته اید؟!


آیا تا به حال فکر کرده اید که در دوران نامزدی طولانی مدت، چگونه باید با نامزدتان برخورد کنید؟ چنانچه بخواهید در طول این مدت با او همانند یک شاهزاده رفتار کنید، وی کم کم خود را از یاد خواهد برد. باید سعی کنید با او طوری رفتار کنید که در آینده هم بتوانید پاسخگو باشید. این آزمون به شما کمک می کند که دریابید در این زمینه تا چه حد موفق هستید و چگونه باید رفتار کنید؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: شنبه 30 ارديبهشت 1391
   سست و بی اراده یا قوی و مصمم؟!


بازدیدها: 477
شناسه مطلب: 99

نوشته: باربارا کین


سست و بی اراده یا قوی و مصمم؟!


آیا تا به حال فکر کرده اید که در بین کدام دسته از انسانها قرار دارید؟ مصمم، با اراده و پیشگام، یا سست اراده و دنباله رو دیگران؟ به بیان دیگر، آیا جزو آن دسته از افرادی هستید که می توانند به راحتی تصمیم بگیرند و روی دیگران نیز اثر بگذارند. یا ترجیح می دهید تصمیمات جدی را در زندگی به دیگری واگذار کرده، خودتان دنباله رو او باشید.
با ما آزمون زیر را انجام دهید تا دریابید جزو کدام گروه هستید. پاسخی را انتخاب کنید که با روحیات شما تطابق دارد.


نویسنده: ساسان | تاریخ: جمعه 29 ارديبهشت 1391
   آیا شما فردی ماجراجو هستید؟!


بازدیدها: 400
شناسه مطلب: 97

نوشته: السا پورک


آیا شما فردی ماجراجو هستید؟!


اخبار بسیار نگران کننده ای شنیده اید، اتفاقات و حوادثی خارج از انتظار شما به وقوع پیوسته است، دوستی تازه یا یک اتفاق جدید ممکن است تبدیل به یک ماجرای باور نکردنی بشود. آیا شما تحمل پذیرش آن را دارید؟ شاید هم بیشتر تمایل دارید که بدون کوچکترین ماجراجویی به زندگی خود ادامه دهید؟!
تا چه حد خطر کردن در زندگی را قبول دارید؟ آزمون زیر را با ما انجام دهید تا توان ماجراجویی خود را محک بزنید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: جمعه 29 ارديبهشت 1391
   آیا از غریبه ها می ترسید؟!


بازدیدها: 409
شناسه مطلب: 95

نوشته: سارا نک ول


آیا از غریبه ها می ترسید؟!


با غریبه ها صحبت نکنید! شبها قبل از ساعت هشت در خانه باشید! همیشه به هنگام رانندگی درها را قفل کنید. کیفی را با خود حمل کنید که علاوه بر زیپ، کلید نیز داشته باشد. در هنگام خطر، از غریبه ها کمک نگیرید. چه اشکالی دارد که به کلاسهای آموزشی دفاع از خود بروید؟
این توصیه ها و دهها توصیه ایمنی دیگر از جمله توصیه هایی است که حداقل یک بار در روز می شنوید، اما تا چه حد به آنها اطمینان دارید و تا چه حد به آنها عمل می کنید؟ آیا توان مقابله با خطر را دارید یا باید از دیگران کمک بگیرید؟
آزمون زیر را با ما انجام دهید تا خود را در این زمینه بهتر بشناسید!


نویسنده: ساسان | تاریخ: پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391
   تا چه اندازه دقیق هستید؟


بازدیدها: 433
شناسه مطلب: 93

نوشته: پالتا کارلستون


تا چه اندازه دقیق هستید؟


نویسنده: ساسان | تاریخ: پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391
   آیا شغل مناسبی دارید؟


بازدیدها: 478
شناسه مطلب: 91

نوشته: نانسی بی. رایا


آیا شغل مناسبی دارید؟


تصور نمی کنید زندگی بسیار سهل و آسان تر بود، چنانچه همه ما از بدو تولد می دانستیم که چه شغلی مناسب حال ماست؟ برخی از روان شناسان معتقدند کلید اصلی این مسأله در آن است که قبل از انتخاب شغل، خود را به طور کامل محک زده و شناسایی کنید. آزمون زیر را انجام دهید تا دریابید شغل شما تا چه حد با خودتان تناسب دارد؟


نویسنده: ساسان | تاریخ: پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391
   شخصیت واقعی شما چیست؟!


بازدیدها: 606
شناسه مطلب: 89

نوشته: سارا وگاس


شخصیت واقعی شما چیست؟!


شما در موقعیت های خاص، چگونه برخورد می کنید؟ مثلاً در یک میهمانی پر از افراد غریبه، آیا خجالت می کشید؟ از نظر من، رنگها به این گونه تعریف می شوند. قرمز شخصیتی قوی همچون آتش، آبی، رنگ دوستی و صمیمیت، سفت و محکم همانند زمین، زرد، رنگ عشق و جدی نگرفتن آن، هیجان انگیز و بدون توجه همانند باد و سفید رنگ عشق و صلح، نرم و آرام همانند آب، اما هر شخصیتی مخلوطی از این رنگها است. آزمون زیر را با ما انجام دهید تا دریابید قایق شما چگونه بر سطح آب شناور می شود و مطمئن شوید که شما را هیچ گاه غرق نمی کند!


نویسنده: ساسان | تاریخ: چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391
   پر حرفید یا کم حرف؟!...


بازدیدها: 502
شناسه مطلب: 87

نوشته: سوزانا کریشا


پر حرفید یا کم حرف؟!...


وای سرم رفت. چقدر حرف می زنی! هیس...! تو را به خدا یک دقیقه ساکت باش. شاید هم برعکس؛ چقدر ساکت و کم حرفی! خب تو هم یک چیزی بگو...! اگر از دیوار صدا در بیاید از تو در نمی آید...!
کدام را بیشتر ترجیح می دهید؟ گرچه برای این کار اول باید خودتان را بهتر بشناسید و اگر دوست دارید خودتان را بشناسید، به سؤالات زیر به درستی پاسخ دهید...!


نویسنده: ساسان | تاریخ: چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391
   آیا حد و مرز دوستی را می دانید؟


بازدیدها: 1396
شناسه مطلب: 85

نوشته: سامانتا براون


آیا حد و مرز دوستی را می دانید؟


آیا همیشه آغاز یک دوستی ساده برای شما، به منزله این است که با او فقط «دوست» شوید و از خوبی های یکدیگر لذت ببرید؟ این حد و مرز را چگونه تشخیص می دهید؟
بسیاری از دوستی های ساده و زیبا می تواند به پاکی یک آسمان باشد و شماری دیگر نیز تنها باید همچنان در حد آشنایی بمانند، اما چگونگی تشخیص آن، کاری است بس مشکل.


نویسنده: ساسان | تاریخ: سه شنبه 26 ارديبهشت 1391
   آیا فردی مورد اعتمادید؟!


بازدیدها: 403
شناسه مطلب: 83

نوشته: آنیتا بی، رایان


آیا فردی مورد اعتمادید؟!


فکر می کنید تا چه اندازه مورد اعتماد دیگران هستید؟ آیا اطرافیان با اطمینان خاطر انجام کاری را به عهده شما می گذارند یا احتمال دارد کمی نگران شوند؟ شما به این اعتماد یا عدم اعتماد چگونه پاسخ می دهید؟
به یاد داشته باشید که اعتماد در زندگی و روابط اجتماعی فیمابین، معمولاً حرف اول را می زند.
پس آزمون زیر را با ما انجام دهید تا به این نکته مهم پی ببرید که تا چه اندازه، مورد اعتماد دیگران هستید؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: سه شنبه 26 ارديبهشت 1391
   چگونه مادری هستید؟


بازدیدها: 363
شناسه مطلب: 81

نوشته: تارا اپریچ


چگونه مادری هستید؟


بسیاری از مادران و شاید بهتر باشد بگوییم والدین، به مناسبتهای مختلف، خود را بازبینی کرده و تلاش می کنند نقاط ضعف خود را تقویت کنند. این امر بویژه در مورد مادرانی که فرزندان محصل دارند، بیشتر نمود پیدا می کند. حضور در جلسات آموزگاران، انجمن اولیا و مربیان و... شاید در ابتدا چندان مهم به نظر نیاید، ولی می تواند محکی ارزنده برای شما به عنوان یک مادر و رفتارتان در برابر فرزندانتان باشد.


نویسنده: ساسان | تاریخ: سه شنبه 26 ارديبهشت 1391
   در رسیدن به اهداف خود تا چه حد ثابت قدم هستید؟


بازدیدها: 467
شناسه مطلب: 79

نوشته: پولیا رولان


در رسیدن به اهداف خود تا چه حد ثابت قدم هستید؟


داشتن هدف به تنهایی در زندگی کافی نیست، بلکه باید ببینید آنچه را که به دست آورده اید و یا می خواهید به دست آورید، تا چه حد برای شما اهمیت دارد و تا چه حد توان آن را دارید که برای رسیدن به آن بکوشید.
داشتن هدف در زندگی، کاری بس عظیم است اما تنظیم کارهایی خاص برای دستیابی به آنها، مشکل تر است. آزمون زیر را با ما انجام دهید تا دریابید در کارهایتان تا چه حد ثابت قدم هستید و آیا به آنچه می خواهید، می رسید یا خیر؟


نویسنده: ساسان | تاریخ: دوشنبه 25 ارديبهشت 1391
   آیا در زندگی مشترک موفق هستید؟!


بازدیدها: 417
شناسه مطلب: 77

نوشته: تارا. م. سالی


آیا در زندگی مشترک موفق هستید؟!


بسیاری از مردم تصورشان این است که آنقدر اعتماد به نفس پایینی در زندگی مشترک دارند که در همه چیز از جمله «عشق» خود نیز قربانی شده اند! این امر به آن مفهوم است که رابطه آنها تبدیل به یک رابطه رئیس و مرئوسی شده است و این می تواند بدترین نوع رابطه در نوع خود باشد.
آزمونی که در زیر آمده به شما کمک می کند تا دریابید در زندگی مشترک شکست خورده اید یا موفق شده اید. می توانید آزمون را براساس رابطه ای که هم اکنون دارید و یا روابط گذشته خود پاسخ دهید. هر یک از جمله های خبری این آزمون را برحسب اینکه تا چه حد درمورد شما صدق می کند با یکی از گزینه های مورد نظر صادقانه پاسخ دهید!


نویسنده: ساسان | تاریخ: دوشنبه 25 ارديبهشت 1391
   آیا کلام شما نیش مار دارد؟!


بازدیدها: 487
شناسه مطلب: 75

نوشته: سوزانا ویلسون


آیا کلام شما نیش مار دارد؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: یکشنبه 24 ارديبهشت 1391
   آیا ماجراجو هستید؟!


بازدیدها: 410
شناسه مطلب: 73

نوشته: آنیتا پرتی


آیا ماجراجو هستید؟!


اخبار بسیار نگران کننده ای شنیده اید. اتفاقات و حوادثی خارج از انتظار شما به وقوع پیوسته است. دوستی جدید، یک اتفاق جدید، ممکن است تبدیل به یک ماجرای باور نکردنی بشود؟! آیا شما تحمل پذیرش آن را دارید؟ شاید هم بیشتر تمایل دارید که بدون کوچکترین ماجراجویی به زندگی خود ادامه بدهید! تا چه حد ریسک کردن در زندگی را قبول دارید؟ تست زیر را با ما انجام دهید تا توان ماجراجویی خود را محک بزنید. سعی کنید پاسخی درست به سؤالات بدهید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: یکشنبه 24 ارديبهشت 1391
   آیا هنرشناس و اهل هنرید؟


بازدیدها: 462
شناسه مطلب: 71

نوشته: لورا مک دیل


آیا هنرشناس و اهل هنرید؟


در دنیای کنونی تعداد هنرمندان و هنردوستان به مراتب بیش از گذشته است و این نشان می دهد که تعداد افراد هنرشناس در دنیا رو به فزونی است! شما چطور؟ آیا با هنر و هنرشناسی ارتباطی دارید؟ آیا از کارهای هنری برای طراحی لباس و منزلتان الهام می گیرید و آیا به طور کلی دوست دارید فردی هنری محسوب شوید؟
تست زیر را با ما انجام دهید تا دریابید تا چه حد در زمینه هنر و هنرشناسی فعال هستید؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: یکشنبه 24 ارديبهشت 1391
   چگونه اید؟... منطق پذیر و مثبت یا عصبانی و منفی باف؟!


بازدیدها: 442
شناسه مطلب: 69

نوشته: ماریا لاران


چگونه اید؟... منطق پذیر و مثبت یا عصبانی و منفی باف؟!


عجله دارید زودتر سر قرار برسید، ولی پشت هر چراغ راهنمایی که می رسید، بلافاصله قرمز می شود! در صف تهیه بلیط سینما می ایستید، ولی به محض اینکه نوبت شما می رسد، بلیت تمام می شود!
چنین وقایعی با اندکی تفاوت، همه روزه اتفاق می افتد. حال عکس العمل شما در چنین موقعیت هایی چیست؟ آیا می گویید: «مهم نیست!» یا عصبانی می شوید و با خشم می گویید: «این دیگر غیر قابل تحمل است!» آزمون زیر را انجام دهید تا دریابید که تا چه حد می توانید رفتار خود را کنترل کنید؟


نویسنده: ساسان | تاریخ: شنبه 23 ارديبهشت 1391
   در گذشته زندگی می کنید یا حال؟!


بازدیدها: 427
شناسه مطلب: 67

نوشته: نیکول مارانیتی


در گذشته زندگی می کنید یا حال؟!


آیا تا به حال برایتان پیش آمده که علی رغم میل باطنی و عقیده ای که دارید، براساس سخن دیگران برای درمان بیماری خود، به طریقه معالجه گذشتگان یا روشهایی جدید تن بدهید؟
آیا باید همانند بسیاری از مردم دنیا، زندگی خود را براساس روالی خاص تعیین کرده، قدم به قدم با کتاب از پیش نوشته شده جلو بروید!
آزمون زیر را انجام بدهید تا دریابید چه اندازه در زندگی خود، قدم به قدم با گذشته پیش می روید یا اینکه خود را به دست زندگی سپرده، با آن جلو می روید. در واقع در اینجا قصد نداریم بگوییم، کدام یک از آنها درست است ولی به هر حال، این روشی است که انتخاب آن می تواند در سایر موارد زندگی شما نیز، بسیار تأثیر گذار باشد.


نویسنده: ساسان | تاریخ: شنبه 23 ارديبهشت 1391
   شما چه گلی هستید؟


بازدیدها: 445
شناسه مطلب: 65

نوشته: رومینا مارسل


شما چه گلی هستید؟


اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد شخصیت خودتان و خصوصیاتی که باعث می شوند دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، پیدا کنید به آزمون زیر با کمال صداقت پاسخ دهید. این آزمون یکی از جدیدترین آزمونهای روان شناسی است است که می تواند شما را بهتر به خودتان بشناساند. براساس سؤال و جوابهای زیر، شما می توانید دریابید که چه گلی هستید؟! سوسن، آفتابگردان یا گل رز؟!


نویسنده: ساسان | تاریخ: جمعه 22 ارديبهشت 1391
   با اراده اید یا بی اراده؟!


بازدیدها: 454
شناسه مطلب: 63

نوشته: شارلوت باری


با اراده اید یا بی اراده؟!


آیا تا به حال فکر کرده اید که جزو کدام دسته از انسانها هستید؟ پیشتاز و مصمم و با اراده یا سست اراده و دنباله رو؟ به بیان دیگر، آیا جزو آن دسته از افرادی هستید که می توانند به راحتی تصمیم بگیرند و حتی روی دیگران نیز اثر بگذارند یا ترجیح می دهید خود تصمیم گیرنده نبوده و دنباله رو دیگران باشید؟
آزمون زیر را با ما انجام دهید تا به راحتی دریابید جزو کدام گروه هستید. ابتدا پرسشها را به دقت بخوانید و سپس از بین پاسخها آن را که بیشتر با روحیه و رفتارتان منطبق است، انتخاب کنید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: جمعه 22 ارديبهشت 1391
   آیا مفهوم زندگی مشترک را می دانید؟!!


بازدیدها: 493
شناسه مطلب: 61

نوشته: آرمس. پ. پرکینگ


آیا مفهوم زندگی مشترک را می دانید؟!!


آیا تاکنون از خود پرسیده اید که معنای زندگی مشترک چیست؟ آیا می دانید که پایه های یک زندگی مشترک بر اعتقادات و باورهای بنیادی شما استوار است؟ زندگی مشترک مفهومی بسیار وسیع دارد که شاید در یک جمله نتوان بیان کرد. حال آزمون زیر به شما کمک می کند تا دریابید اعتقادات و باورهای بنیادی تان در مورد یک ارتباط عمیق و ریشه دار چیست و باورهای خود در رابطه با یک ارتباط عمیق و ریشه دار را از این طریق بسنجید.
سعی کنید به هنگام پاسخ دادن به این سؤالات، اولین فکری را که به ذهنتان می رسد، در نظر بگیرید و براساس آن به سؤالات پاسخ دهید.


نویسنده: ساسان | تاریخ: جمعه 22 ارديبهشت 1391
   گوشه گیر و منزوی هستید یا...؟


بازدیدها: 510
شناسه مطلب: 59

نوشته: رزا برگ


گوشه گیر و منزوی هستید یا...؟


اغلب مردم از آنچه هستند راضی و خشنود نبوده و ترجیح می دهند آدم دیگری باشند. بیشتر افراد منزوی، علی رغم اینکه تمام اوقات خود را با مطالعه و شاید هم تحقیق پیرامون مسأله ای خاص سپری می کنند، ولی از نوعی مشکل روانی رنج می برند. حالا شما از کدام دسته اید؟


نویسنده: ساسان | تاریخ: پنجشنبه 21 ارديبهشت 1391
   آیا رفتار شما، رنگ و بوی موفقیت دارد؟!


بازدیدها: 430
شناسه مطلب: 57

نوشته: برتا مک لین


آیا رفتار شما، رنگ و بوی موفقیت دارد؟!


آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که کلید اصلی موفقیت و پیشرفت در کارهای اداری چیست؟ بله، رمز موفقیت تنها یک معرفی نامه خوب یا داشتن تحصیلات عالیه و یا در جایگاه درست قرار گرفتن نیست، بلکه مهم درست فکر کردن و تلفیق درست خصوصیات و مشخصه های احساسی با انعطاف پذیری، خوشبینی و... است.

 


نویسنده: ساسان | تاریخ: پنجشنبه 21 ارديبهشت 1391
   لیاقت شما برای مدیریت چه اندازه است؟!


بازدیدها: 482
شناسه مطلب: 55

نوشته: آلنا م.رمان


لیاقت شما برای مدیریت چه اندازه است؟!


هرگز دلتان خواسته که مدیریت اداره یا بخشی را به دست گیرید، اما خجالتی تر از آن بوده اید که این کار را بکنید؟ به یاد دارید در محل کار، در مدرسه و یا جای دیگری، از یکی از مقامات دلگیر شده باشید و به این نتیجه برسید که اگر به جای او بودید، بهتر کار می کردید؟ دلتان می خواسته جای او را می گرفتید، اما هرگز این کار را نکرده اید؟ تاکنون هزاران کتاب به رشته تحریر در آمده اند تا اشخاص را از لاک خود بیرون بیاورند و از آنها در زندگی، افرادی مفید بسازند. اما به رغم آنچه در این دستورالعمل ها نوشته شده، بسیاری از کسانی که خصیصه های مدیریتی دارند از رسیدن به این موفقیت باز می مانند.
آیا آمادگی آن را دارید که پیشگام این مسیر شده و مدیر باشید؟


نویسنده: ساسان | تاریخ: چهارشنبه 20 ارديبهشت 1391
   صفحات سایت
تعداد صفحات: 2
Telegram
Login
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
Subscript
اگر علاقه دارید هرروز مطالب جدید سایت را در ایمیل خود دریافت کنید می توانید از اشتراک ایمیل یا خبرنامه "ساسان اس‌ام‌اس" استفاده کنید. در اشتراک ایمیل هر موقعی که اراده کنید می توانید اشتراک خود را لغو کنید. مطالب در ساعاتی مشخصی از روز معمولا ساعت 8 به وقت تهران برای کاربران ایمیل می شود.
اشتراک ایمیلی سایت
اشتراک ایمیلی انجمن
ads
Catgory

فال حافظ


فال انبيا


تست هوش


استخاره با قرآن


قرآن آنلاین

Countor

افراد آنلاین: 5

بازدیدهای امروز: 941

بازدیدهای دیروز: 1,462

بازدیدهای این ماه: 53,555

کل بازدیدها: 7,472,532

ورودی گوگل امروز: 22

ورودی گوگل دیروز: 7

تعداد آی‌پی امروز: 109

تعداد آی‌پی دیروز: 144

تعداد مطالب: 1711

تعداد اعضا: 1726

ساسان اس‌ام‌اس ساسان اف‌بی قالب من الکسا | Alexa گوگل | Google یاهو | Yahoo بینگ | Bing