چت رومclose
امنیت طراحی سایت
تغییر نام کاربری
بازارچه

حمایت از ساسان اس ام اس


اطلاعیه ها


سیستم جدید سیستم جدید انجمن ساسان اس ام اس (بررسی مشکلات اولیه)
چت روم .....چت روم انجمن بزرگ ساسانــــ اســــ امــــ اســــ.....
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج:
 1. Top | 14

  موضوع امنیت طراحی سایت

  امنیت طراحی سایت

  تامین امنیت وب سایتی که پیاده سازی می کنیم یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت می باشد. زیرا همه ی سایت ها ممکن است مورد حمله ی هکر ها قرار بگیرند و این وظیفه ی طراحی سایت است تا بالاترین و بیشترین امنیت را برای طراحی سایت برقرار کند.
  در این مقاله سعی می کنیم تعدادی از راه هایی که به افزایش امنیت طراحی سایت شما کمک می کند را بیان کنیم به امید آن که مفید و موثر واقع شوند.
  قطعا یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین راه های امنیت طراحی سایت توجه کردن به نکات ایمنی توسط طراحان و مالکان خودرو می باشد. مثلا بهتر است هیچ وقت رمز عبور طایت خود را در اختیار هیچ کس قرار ندهید و در صورت نیاز در اختیار فردی که امین و مورد اعتماد شما است قرار دهید.


  طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی اپلیکیشن
  ،
  طراحی وب سایت ، طراحی وبسایت شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران
  طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت طراحی سایت تهران ، طراحی سایت تهران


  مهم ترین علت های هک شدن طراحی سایت

  انواع سایت ها به دلایل مختلفی مورد هک قرار می گیرند، در زیر به بررسی برخی از مهم ترین نکات و ویژگی هایی برای جلوگیری از هک پرداخته ایم، که این موارد عبارتند از:
  1. بهتر است در طراحی سایت نرم افزارهای قدیمی مورد استفاده قرار نگیرند، زیرا به طور کلی نرم افزار هرقدر که قدیمی تر باشد اشکالات امنیتی بیشتری دارند که این اشکالات در نسخه های بالاتر اصلاح می شوند. به دلیل اینکه نقاط ضعف نرم افزار با نسخه های قدیمی توسط هکر ها شناخته شده است، پس استفاده از آن ها در طراحی سایت ریسک بزرگی به حساب میاید.
  2. در صورت استفاده از سیستم های مدیریت محتوای قدیمی مانند جوملا 5/1 در طراحی سایت احتمال هک شدن وب سایت با این سیستم 100% می باشد.
  3. عدم استفاده از رمز عبور ضعیف و ساده از هک کردن جلوگیری می کند، مثلا استفاده کردن از رمزهایی مثل 1234 یا نام و تایخ تولد خودتان به راحتی توسط افرادی که نسبت به شما آشنایی ارند قابل تشخیص و حدس زدن خواهد بود.
  4. عدم نصب کردن و استفاده از برخی ماژول ها، قالب ها، کامپوننت ها، پلاگین های کرک شده. زیرا این نرم افزار ها در بازار به فروش می رسد و ممکن است قفل آن ها توسط افراد هکر شکسته و یا هک شود. شخصی که این نرم افزارها را کرک می کند ممکن است یک در مخفی به آن ها اضافه کنند و هنگام استفاده شما منجر به خرابی در طراحی سایت شما شود. بنابراین یکی از راه هایی که از این مشکل جلوگیری میکند رعایت حق کپی رایت می باشد.
  5. جلوگیری از ویروسی شدن رایانه ای که از طریق آن سایت را مدیریت می کنید، فقط کافی است تا یک تروجان وارد رایانه، موبایل یا تبلت شخصی که مدیریت سایت را برعهده دارد شود، در این صورت همه ی اطلاعات سایت به راحتی برای تروجان ارسال خواهد شد.+ پاسخ به موضوع
<-PostPage->برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


collapse

تاپیک های مرتبط

[Post_Last_User] post_new [Post_Title]
برو بالا